redhead-4703262

תספורת לילדה – איך נתאים לילדה תספורת שתשב עליה בול?

כל ילדה ונערה, צעירה ככל שתהיה, רוצה להסתכל במראה ולהיות מרוצה. אנחנו כאן כדי להתאים לה את התספורת המושלמת. כבר בגיל מאוד מוקדם, ילדות מתחילות לחפש את הסגנון האישי והייחודי להן. כהורים, אנו ממליצים לכם להקשיב לרצונותיה של הילדה. בו בעת, אנו ממליצים להתייעץ עם אחד ממעצבי השיער של הברברים על מנת להתאים תספורת לילדה שתחמיא לה בצורה הטובה ביותר.

תספורת לילדה – הפעם הראשונה

לילדות רבות האווירה במספרה, יכולה להיות חוויה זרה ואף מעט מלחיצה, בדומה לכל דבר שילדים עושים בפעם הראשונה.

התספורת הראשונה יכולה להיות דבר מרגש עבורכם כהורים. עם זאת, חשוב שנשים דגש גם על החוויה של הילדה. אם החוויה תהיה לא נעימה, היא עלולה ליצור חשש והתנגדות כלפיי ביקורים עתידיים.

נסו לקחת אותה יחד איתכם לאחד מהביקורים השגרתיים שלכם אצלנו בברברים, והראו לה שהחוויה נעימה ומהנה עבורכם, השתדלו לחייך כשאתם יושבים על הכיסא ותוך כדי התספורת עצמה.

הילדות של היום

הילדות של היום אינן מסתפקות אך ורק בתסרוקות ותספורות של פעם, דוגמת הפוני ושתי צמות שאפיינו את הדור הקודם.

כבר בגיל די מוקדם, הן מתחילות לבנות את הדימוי שלהן, חשוב לתת להן להתבטא דרך התספורת.

אולם, חשוב לזכור גם שסוג התספורת ישפיע משמעותית על המראה של הילדה, ולכן כדאי להכווין אותן לבחור אחת שתתאים ותחמיא למבנה פניה.

מה מתאים לה?

חשוב להתאים את התסרוקת למבנה הפנים של ילדתכם, וגם לבחור תספורת שתחמיא למבנה פניה ותדגיש את היתרונות שלה, ובנוסף להתחשב במרקם השיער ורצונה האישי של הילדה.

יתרונות תספורת לילדה בסגנון השיער הקצר

תספורת קצרה יכולה להדגיש את המראה העדין והצעיר של פניה, אך חשוב לזכור כי ככל שהתספורת תהיה קצרה יותר, כך פוחתות האפשרויות לעיצוב תסרוקות.

כמו כן, תספורת קצרה תקל על התנהלותה בימי הקיץ החמים. מעבר לכך, היא מתאימה מאוד לילדות בגיל צעיר במיוחד. השיער פחות יפריע לה בזמן משחק, ולא יתלכלך תוך כדי פעילויות שהן חלק בלתי נפרד מהיותה ילדה.

טרנדים לשיער קצר

מבחינת טרנדים, תספורת הקארה הייתה ונשארה מאוד פופולארית כבר שנים, תספורת "בוב" בפרט.

תספורת "בוב" מאופיינת בקארה קצר יחסית ומשולב לפעמים עם פוני " בובה " או פוני צדי. תספורת " בוב " מושלמת גם לשיער חלק וגם לשיער מתולתל, ומגיעה בהמון ואריאציות שונות, החל מסוג מאופק וקלאסי וכלה במראה נועז יותר שמאופיין בקצוות פחות אחידים.

הסוג הפופולארי ביותר הוא "בוב" קלאסי, שבד"כ מאופיין בתספורת קצרה יותר. אך ישנן גרסאות מתוחכמות יותר שיכולות להשתלב עם פוני או עם קצוות קדמיות ארוכות ובולטות יותר, או לחילופין " בוב " בחתך אלכסוני שמוסיף עניין וייחוד לתספורת.

מה עם פוני?

במידה ואתם בוחרים בתספורת שמשולבת עם פוני, אנו ממליצים לכם לגזור את הפוני קצר יחסית בכדי להבטיח שכאשר יארך, לא יפריע לעיניה של הילדה.

פוני יחמיא בעיקר לבעלות מצח רחב או רכסי מצח גדולים, ופחות יחמיא לילדה בעלת עיניים קטנות או למבנה פנים ארוך.

טיפים לשיער ארוך

מי ששומרת אמונים לתספורת השיער הארוך, יכולה לעצב ולגוון את סגנון התספורת בעזרת דירוג, כזה ששומר על נפח וכך שומר על מראה מעודכן.

טיפ זה תקף גם לבעלת שיער מתולתל, התייעצי עם אחד ממעצבי השיער שלנו לגבי סגנון הדירוג, ונסו אף לשלב פוני.

תספורת לילדה עם הברברים

זכרו להפוך את החוויה של ילדתכם לנעימה וכייפית, אצלנו בברברים אנו מתחייבים להקשיב לרצונה של הילדה, כמו גם לרצונכם. בסופו של יום, הדבר החשוב ביותר הוא שהיא תאהב את התוצאה ותצא מחויכת מהמספרה שלנו.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: