pexels-anna-shvets-5325701

תספורות ילדים – איך בוחרים תספורות לילדים בימינו?

החל מחלאקה ועד למרד נעורים – מה הן התספורות שכל ילד עובר ובאיזה ספר כדאי לבחור כדי להוציא אותן על הצד הטוב ביותר? בגילאי ההתפתחות של הילדות והנעורים, לפחות בשנים הוקדמות, ההורים לרוב הם אלה שבוחרים את תספורות הילדים ואלו משקפות את הסטייל של ההורים בתקופה בה הילד מראה פחות התעקשות על פרטים אלה.

למה לכל ילדה היה פוני בשלב כלשהו?

כל אמא חולמת שהבת שלה תהיה חמודה לפחות כמו אמלי או דורה. אי לכך ובהתאם לזאת אין ברירות אלא להעניק לה את אותה התספורת לפחות פעם אחת איפשהו שם בין הגילאים 4-7. תספורת מקסימה שבקיץ נדבקת למצח באמצעות חומר הנקרא "זיעה" וזה לא פחות מסיוט, שאנו מורגלות אליו כאילו הוא דרך חיים.

אך השלבים המאתגרים בחיים כמו גם הטובים מצריכים שיעברו אותם וטוב מוקדם מאשר מאוחר.

שלבי תספורות הנעורים

בגיל ההתבגרות שמתחיל סביב גיל 12, מתחילים להתגבש רצונות אישיים, וצורך ליצור זהות אישית שבאה לידי ביטוי בכל תחום – גם בתספורות. זה הוא השלב בו על ההורים ללמוד לשחרר, ולתת להם דרור לבחור כפי העולה על רוחם את טיב התספורת, צורתה המביכה וגם במידת המרד – את צבע השיער הזרחני.

 אז איך מומלץ לבחור מקום לתספורות ילדים?

כילדה, הזכרונות שלי מחנה הספרית הינם משמעותיים מאוד מפני שהייתה זו  חוויה אנושית מאוד נחמדה. ספר ילדים טוב הינו ספר שיודע לדבר ולגרום להם להרגיש בנוח, להתעניין ולשאול שאלות, ועל הדרך לגזור להם קווצות שיער.

מאחר וזה גיל שבו אנו פחות ביקורתיים כלפי התוצאה, חוויית השירות הנה משמעותית לא פחות.

אם זה הוא הספר שלכם שיוכל להתאים הרי זה מבורך.

סוגי תספורות ילדים שחובה להכיר

  • קצוץ – התסופרת עם הכי פחות צורך בעיצוב השיער והתעסקות. תספורת קלילה ונוחה ליום יום של הילדים שלכם. מה חשוב לדעת במהלך התספורת – חשוב התספורת תהיה פרופורציונאלית כיוון שיהיה מאוד קשה להסתיר אי דיוקים.
  • תספורות פוני שונות – תספורת שדורשת קצת יותר זמן עבודה בכל בוקר אבל מי שאוהב את השיער ככה אנו ממליצים מאוד להשקיע כמה דקות כל בוקר על מנת שיוכלו לקבל את התוצאה המושלמת בעבורם. מה צריך בשביל תספורת כזו – קצת אורך לשיער ויחס מתאים בין הפוני לשאר השיער.
  • תספורת סטודנטיאלית – תספורת שיוצרת מראה טוב ומתאימה מאוד לשיער חלק. התספורת הזו מצריכה מהילדים שלכם הרבה יותר תחזוקה כמובן שהתוצאה שווה את המאמץ שהם יעשו כל בוקר. המלצת הבית היא לשלב עם תספורת כזו פוני על מנת למסגר את הפנים של הילד שלכם.
  • תספורת ארוכה – תספורות באורך בינוני ומעלה הן תספורות שחייבים להשקיע בהן שעות נוספות בתחילת הדרך אך לאחר מכן הן שוות כל שנייה שעבדתם עליהן. אז למה תספורת זו היא פופלארית אתם שואלים? ניתן לעשות עם השיער כל דבר שתרצו החל מקוקו צמוד לאירועים ועד לשיער פרוע (בצורה מסודרת) ביום יום של ילדיכם. בדרך כלל תספורות אלו הולכות טוב עם שיער גלי או לחילופין עם הזמן נוצר גל כתוצאה מהקוקו.

לסיכום

בימים אלו ישנן עוד שלל תספורות ילדים עם שמות שרק ילדיכם יצליחו לבטא או שרק הם מכירים ולכן ההמלצה שלנו היא לשאול את הילדים שלכם מה התספורת שהוא אוהב. הדרך הנכונה לעשות זאת בצורה כיפית היא לשבת עם הילדים מול תמונות של מפורסמים שהם מכירים ולשאול אותם מהי התספורת שהם רואים את עצמם בה או מה התספורת שהם הכי אוהבים. בסופו של תהליך ילדים תמיד יגידו את האמת ולא יתנו לכם לעשות משהו שהם לא רוצים עם השיער שלהם כיוון שמדובר בכרטיס הביקור שלהם בחברה.

אם אתם מתלבטים איפה לספר את הילד או הילדה, אנו במספרת הברברים נשמח לעזור לכם למצוא את הספר המתאים!

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: