expocosmetica-1312191_640

תספורות גברים – מאגר התספורות המלא [מתעדכן 2021]

היום לאחר שמתחילים לראות האור בקצה המנהרה בנוגע לסיום משבר הקורונה ישנה חשיבות רבה לתספורות גברים חדשות ומגניבות. במאמר הבא נציג לכם בדיוק אילו תספורות עדיפות לפי חוות דעת הגברים ומה הכי באופנה כיום.

סוגי תספורות גברים

ישנן שלל תספורות לגברים שקיימות עוד מעידן ההיסטוריה ועד ימינו ייצרנו לכם את הרשימה המושלמת של תספורות גברים מאז ועד היום:

תספורת ההיפסטר

היפסטר מילה אשר קצת שנויה במחלוקת מגיעה אלינו היישר מרחובות ניו יורק. מילה זו מגיעה אשר הגיעה למודעות בשנות ה-30 מצרפת יחד את המילה היפ שפירושה מגניב, קול ומתוחכם ולצידה את הסיומת סטר שמגיעה מהמילה גנגסטר.

על התספורת

סטייל התספורת חזר למודעות החברתית והיום משמעותו זה עיצוב חנון היפסטרי כזה. התספורת מתאימה לאנשים בעלי שיער ארוך או בינוני והחלק העליון תמיד יהיה ארוך יותר מצידי הראש. התספורת מתאימה לבעלי שיער חלק ובעלי שיער מתולתל.

תספורת בסגנון צבאי

סוג תספורת זה מוכר גם משנות ה-30 והוא התפרסם בזכות קבוצות של אוהדי פוטבול בארה"ב ולאחר מכן גם בזכות הצבא האמריקאי. תספורת זו תמיד מסודרת ונקייה ואין צורך כלל בהתעסקות מיותרת.

על התספורת

התספרות ידועה בשיער גלח בצידי הראש ועולה בצורה הדרגתית לחלק העליון כך גם מאחור. לרוב החלק העליון של השיער ברוב הפעמים משוך לאחור או עם מסרק או עם ספריי ולכן יש צורך בתחזוקה מתמדת.

תספורות גברים – גלח או קרחת

תספורת נפוצה מאוד לאורך כל ההיסטוריה בעבר הייתה גם סמל למאבק פוליטי וקבוצות מסוימות בפוליטיקה (נוגדות את תרבות המיינסטרים). כיום הבחירה בקרחת היא לווא דווקא ממניעים פוליטים אלא עקב סיבות גדילת השיער בצורה לא אחידה.

על התספורת

קיצוץ השיער עד 5 מ"מ או לחילופין גילוח עם סכין גילוח. ניתן לעצב את צידי התספורת עם סכין גילוח או כיום אפילו עם מכונת גילוח. על מנת לשמר עליה יש לטפל בתספורת זו כל מספר ימים.

סגנון תספורת קיסר

תספורת שנפוצה שנים רבות והייתה נפוצה בעיקר בתקופה הרומית ומטרתה העיקרית הינה להסתיר דלדול שיער.

על התספורת

מדובר על תספורת עם מכונה בצידי ראש (צמוד יחסית לקרקפת) ובחלק העליון שיער עם נפח גדול יותר. הטיפול בתספורת זו הינה כפעם בחודש לערך. תספורות זו מתאימה גם לבעלי שיער מלא.

תספורות גברים – טיפים לשמירה

  • אל תחפפו יותר מידי במים חמים – מים לוהטים יכולים לפגוע בשומניות השיער שלכם וכן גם בקרקפת דבר אשר יוצר מראה יבש ולא בריא לשיערכם.
  • חומרי עיצוב לשיער – חומרי עיצוב המכילים כימיקליים יכולים להזיק מאוד לשערכם ובברק שלו. השתדלו לבחור במוצרים טבעיים כמה שיותר.
  • מברשת לאחר חפיפה – כאשר אתם משתמשים במברשת ישר לאחר שחפפתם את השיער אתם יכולים לפגום בשיערכם עקב כך שהוא עדין יותר למגע כאשר הינו רטוב.
  • שימוש במייבש שיער – מידי פעם אין שום בעיה אך באופן קבוע אנחנו לא ממליצים כיוון שהוא יכול לשבור את שיערכם. השיטה המתאימה ביותר הוא ייבוש טבעי או על ידי מגבת ולאחר מכן להבריש את השיער.

לסיכום

אומנם במהלך המשבר היינו הרבה בבית ולא טיפחנו את עצמנו יותר מידי אך המשבר נגמר וזה הזמן להוציא את מכונות התספורת השונות או ללכת למעצב השיער שלכם על מנת להגיע לתוצאה שאתם מחפשים ולמראה הנוצץ שאתם אוהבים.

תספורות גברים לרוב לא מצריכות טיפוח רב אך זאת כמובן לאחר שביצעתם את העיצוב הראשוני אצל הספר או מעצב השיער שלכם.

אנו במספרת הברברים נשמח להעניק לכם שירות מקצועי, מחירים טובים, ותמיד נדע להוציא אתכם עם תספורות שיושבים עליכם בול!

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: