עיצוב שיער – איך מעצבים את השיער כמו שתמיד רציתם?

אחרי שנה של ריחוק חברתי אנחנו חוזרים לאירועים, מסיבות, חתונות, ימי הולדת וחגיגות. כולנו מתרגשים להתארגן שוב ליציאה – לבחור בגדים, להסתדר ולסדר את השיער שלנו. במאמר הבא, נדבר קצת על עיצוב שיער ונראה לכם איך לעשות את זה נכון.

מה זה עיצוב שיער?

כשמדברים על עיצוב שיער לרוב מדובר בשינוי מסוים בנראות וצורת השיער שלכם. העיצוב שלכם מהווה חלק מאירוע מסוים, טיפוח עצמי, טרנדים אופנתיים ואפילו השתייכות דתית וחברתית. כשמדובר בתסרוקת חדשה מומלץ ללכת לאיש מקצוע על מנת שיוכל לעזור לכם להתאים את העיצוב לרצונות ולמראה שלכם.

מה צריך לקחת בחשבון בבחירת עיצוב השיער?

קודם כל, מומלץ לחשוב על עיצוב מסוים שאתם אוהבים ואז לבדוק האם אותו עיצוב מתאים לכם. צריך לזכור שעיצוב השיער הוא חלק קבוע יחסית מהסטייל שלכם לעומת בגדים ופרטי אופנה אחרים. לרוב יש קשר והשפעה בין גיל ומגדר לעיצוב המבוקש, אבל מעבר לכל אלו יש לקחת בחשבון את מבנה הפנים שלכם. התאמה זו, רלוונטית לנשים וגברים כאחד על מנת שתוכלו לעצב את השיער שלכם בצורה המתאימה ביותר עבורכם. ריכזנו עבורכם את הרשימה המושלמת של התאמת העיצוב למבנה הפנים שלכם:

פנים אובליות

זהו מבנה הפנים הכי סימטרי מכולם מה שמקל על העיצוב מכיוון שכמעט כל סוג תסרוקת מתאימה לו. המלצה שלנו? בחרו בתסרוקת שתדגיש את מבנה הפנים שלכם, תתאים לסטייל שלכם וגם תהיה אופנתית באותו הרגע.

פנים עגולות

זהו מבנה פנים גמיש שניתן להתאים לו תסרוקות רבות. המטרה כאן היא ליצור מראה יותר מאורך ולכן, שיער ארוך מעבר לסנטר יתאים מאוד ויעזור לכם לבנות עיצוב מתוחכם יותר. המלצה שלנו? בעיצוב שיער ארוך או קצר, שימו לב לנפח שלו ותשתדלו שיהיה כמה שפחות ממנו.

פנים מאורכות

זהו מבנה פנים שדורש מכם לשמור על נפח השיער ולעצב אותו בצורה ייחודית ומעניינת. כדאי להקפיד על שביל בצד ולא באמצע ולתת לשיער להיות כמה שיותר "חופשי". המלצה שלנו? מי שיש לו שיער גלי או מתולתל, לא להחליק אותו.

פנים מרובעות

זהו מבנה פנים שמומלץ להתאים לו תסרוקת ארוכה כמה שיותר ולאחר הארכת השיער ניתן לעצב אותו בכל צורה שתרצו. המטרה היא ליצור אשליה של פנים צרות ומראה רך יותר. המלצה שלנו? תתמקדו בהארכת השיער בצורה בריאה ותעצבו אותו לפי טעמכם האישי תוך שמירה על האורך שלו. 

טיפים לביקור הבא אצל הספר שלכם – עיצוב שיער

  • תעשו חקר שוק קצר ותנסו להגיע עם רעיונות שאהבתם למספרה.
  • תלכו לאיש מקצוע שאתם סומכים עליו – עיצוב השיער הוא תהליך משותף שלכם איתו וכדי להגיע לתוצאה הכי טובה עבורכם, רצוי לסמוך עליו ולתת לו לעשות את עבודתו.
  • תביעו את דעתכם – אל תפחדו להביע את דעתכם בנוגע לתסרוקת, כי בסוף השיער שלכם הוא חלק ממכם.
  • תתנו לזה זמן – להתרגל לשינוי לוקח זמן ולפעמים נדרש גם שינוי בתפיסה ולכן, תתנו לעצכם זמן להתרגל לתסרוקת החדשה שלכם לפני שתתחילו לבקר אותה.

לסיכום

אחרי שנה בה היינו בעיקר בבית ולא עשינו שינויים משמעותיים במראה, הגיע הזמן להתחדש! חשוב מאוד שתבחרו איש מקצוע טוב שייתן לכם הרגשה טובה ואת השינוי שאתם רוצים כמו למשל, מספרת הברברים. עיצוב שיער זה משהו שאתם לא עושים בתדירות גבוהה, אז אם כבר הלכתם לעשות שינוי – תעשו זאת כמו שצריך !

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: