pexels-san-engineer-2873768

אומברה מחיר, כמה עולה אומברה מקצועי בשיער?

לא מאתמול ידוע שכשאנו מתחילים דרך חדשה – בכל תחום שהוא – ובראשם כשאנו רוצים לשפר את מצב רוחנו, תספורת היא אחד הפתרונות, שאמנם באים לידי ביטוי באופן חיצוני, אך משפיעים לא מעט גם על התחושה הפנימית. אין מה לזלזל בחיבור הזה, שמי שרואה בו שטחי כבר מזמן לא עוקב אחרי כללי המשחק.  שינוי קיצוני של מראה השיער (כמו אומברה למשל) הינו צעד אמיץ אשר שם את עצמכם במרכז ובוחר להקשיב לדעתכם האישית לפני שיגיע צבול התגובות מכל מי שמכיר אתכם.

תספורת האומברה – מה כל כך מיוחד בה?

ראשית נסביר בקצרה מה הם גווני אומברה. אלה הם גוונים שמתחילים משורש השיער – שהוא הצבע הכהה ביותר, והולכים ומתבהרים עד שהקצוות צבועים בבלונד. בשיטה הנ״ל יש מגוון רחב של אפשרויות, כך שעם כל צבע התחלתי של השיער ניתן להגיע לתוצאה המושלמת והמתאימה עבורו.

אומברה או בשמותיו הנוספים דגרדה, בוליוז' או ברונדה הוא שינוי קל שניתן לעשות בשלל טכניקות ווריאציות וכך תשדרי אפקט קסום משערך.

דיוק זה שם המשחק!

צבעי השמש המיוחדים שמעניקה תספורת האומברה מסוגלים לתת לך מראה זוהר כמו גם שעלולים להיראות זולים ביותר. בבחירת מראה ייחודי שכזה, חשוב תמיד ללכת על ספר איכותי, עם המלצות ותיק עבודות, כזה שתוכלי לסמוך עליו בעיניים עצומות. אחרי הכל התספורת היא המסגרת לפנים שלך, ואם התחדשת באחת כזו כנראה שנכנס בך חשק להיראות קצת אחרת.

טיפים חשובים לצביעת אומברה מחיר

  • לא מומלץ לבצע החלקה או סלסול מוגזם בשיער – כך הוא יראה פחות טבעי למסתכל.
  • חובה לבקש מהספר שהאומברה יהיה עדין ולא יראה חריג בשיער ובנוף.
  • ניתן לגוון עם הצביעה – לא חובה להישאר בגוון הבלונדיני הרגיל ניתן לעבור לצבעי כחול וורוד אם יש לך שיער בלונדיני.
  • צביעת אומברה חייבת להיות ע"י איש מקצוע – מדובר באומנות לשמה.
  • מה שחשוב הוא שהצביעה אמורה להיות זורמת עם השיער שלכן – שימו לב לכך.
  • עיצוב שיער – יש עיצובים שמתאימים יותר לאומברה וכך יהיה בולט יותר לעין (בקטע חיובי).
  • המצב האידיאלי – אם זה נראה כאילו לא צבעת את השיער – השגת את המראה המושלם.
  • לכו למעצב הבית שלכם – הוא מכיר את השיער שלכן בצורה הטובה ביותר ולכן הוא היד המקצועית ביותר שתוכל לעשות לכם צביעה שתתאים בדיוק עבורכם. המעצב יבחר את הגוונים המושלמים לגוון השיער שלכן.
  • טיפ חשוב שלא כולן מכירות – אפשרי בהחלט לעשות אומברה בשיער שחור – שאלו את המעצב שבחרתם לפני שאתן מגיעות למספרה והתייעצו איתו על הגוון המתאים בעבורכן.
  • חשוב להקפיד על גזירת השיער בצורה נכונה כך שתקבלי אפקט מושלם לצביעת האומברה. 

אומברה מחיר

מחיר אומברה איכותי אצל ספר טוב עולה לא מעט. אך זו השקעה בטוחה. המחירים נעים לרוב סביב 500 – 1600 ש"ח, על אף שאם  תעשו סקר שוק ממש טוב, תוכלו לגלות מספרות שלוקחות 300-400 ש"ח עבור עבודה מקצועית לא פחות. כמובן שבמחירים גבוהים כמו גם בנמוכים חשוב מאוד ללכת על המלצות ואחרי שראיתם בעיניים תספורות דומות פרי יצירתו של אותו הספר.

לסיכום

צביעת אומברה החלה להיות פופלארית במהלך הניינטיז. בשנים האחרונות תקופת הנייטיז חוזרת אלינו בצעדי ענק וכך גם הביגוד, העיצובים וכך גם התספורות השונות. כאשר מדובר על המחירים כמובן שהם לא כמו בניינטיז אך אומברה הוא אינו שינוי שעושים הרבה פעמים בשיער ולכן חשוב מאוד לבחור ספר מקצועי שיעשה עבודה מושלמת עבורכן.

אז למה אתן מחכות? רוצו להתחדש אצל הברברים!

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: